Roland 1 - producent regałów sklepowych i wyposażenia sklepów

Akcesoria magazynowe

Wyposażenie sklepowe - Akcesoria magazynowe

Regały sklepowe systemowe

Regały sklepowe wolnostojące

Stojaki ekspozycyjne

Kosze sklepowe nastawne

Kosze sklepowe wsypowe

Zawieszki sklepowe

Wózki sklepowe

Akcesoria sklepowe

Akcesoria magazynowe

Siatki druciane

Gitterboxy – nadstawki paletowe

Zapytaj o produkt

Jako producent wyrobów metalowych jesteśmy w stanie wykonać od podstaw każdy produkt zgodnie z indywidualnym zamówieniem.

To od decyzji i potrzeb Klienta zależy ostateczny kształt oczekiwanego wyrobu, tj. jakie będzie miał wymiary, jakiej średnicy drut lub jakiej grubości blacha zostanie użyta, czy też jaki rodzaj powłoki zostanie nałożony, uwzględniając nasze możliwości produkcyjne. 

Na każdym etapie współpracy oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie, jak również wsparcie naszego działu projektowego. 

Akcesoria magazynowe

Akcesoria magazynowe

Akcesoria magazynowe

. Akcesoria magazynowe firmy Roland 1 są niezbędnymi komponentami do zapewnienia efektywnych rozwiązań magazynowych.

Dzięki akcesoriom magazynowym firmy Roland 1 można stworzyć indywidualne rozwiązania magazynowe i sklepowe, które zmaksymalizują wydajność, bezpieczeństwo i wykorzystanie przestrzeni. Akcesoria te zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić Państwu organizację asortymentu.

Podest kratowy jest unikalnym rozwiązaniem, które pozwala na składowanie artykułów na dolnym poziomie regału, jednocześnie oddzielając je od górnego poziomu za pomocą separatora platformy kratowej. Zapewnia to maksymalne wykorzystanie przestrzeni i bezpieczeństwo Państwa pracowników.

Nasze separatory takie jak: separator drutu na TR 40, separator rurowy ramowy TR [40], to kolejna świetna opcja dla organizacji i ochrony produktów w regale wysokiego składowania. Dzięki separatorom można szybko i łatwo oddzielić produkty, jednocześnie umożliwiając dostęp do nich przy minimalnym wysiłku.

Różne rodzaje wieszaków na łopatę, uchwyt do zlewu TR 40 i uchwyt do okapów podwójny TR [40] pozwalają na łatwe przechowywanie różnych przedmiotów przy jednoczesnej oszczędności miejsca. Wreszcie, ekspozytor linek stanowi przyciągający wzrok sposób na pokazanie i zaprezentowanie produktów.

Dzięki akcesoriom do regałów wysokiego składowania firmy Roland 1 można stworzyć indywidualne rozwiązanie magazynowe i sklepowe, które spełnią Państwa specyficzne potrzeby. Akcesoria te zostały zaprojektowane w celu zapewnienia maksymalnej wydajności, bezpieczeństwa i wykorzystania przestrzeni w każdym środowisku.

Polecamy także inne nasze produkty

Zobacz autentyczne opinie o Roland 1

5/5
Dawid
Dawid
24/10/2023
Ireneusz Janowski
Ireneusz Janowski
28/07/2023
Paintwell Sp. z o.o.
Paintwell Sp. z o.o.
06/05/2023
Wojtek
Wojtek
14/08/2022
Krzysztof Fordoński
Krzysztof Fordoński
24/06/2021
Kacper C
Kacper C
05/01/2021
Marek Boniecki
Marek Boniecki
18/12/2020
Paweł Wielkanowski
Paweł Wielkanowski
20/10/2020
Speed Bus
Speed Bus
16/10/2020
Wspolpraca świetna, kierownik magazynu wie po co tam jest 😉