Roland 1 - producent regałów sklepowych i wyposażenia sklepów

Akcesoria magazynowe

Wyposażenie sklepowe - Akcesoria magazynowe

Regały sklepowe systemowe

Regały sklepowe wolnostojące

Stojaki ekspozycyjne

Kosze sklepowe nastawne

Kosze sklepowe wsypowe

Zawieszki sklepowe

Wózki sklepowe

Akcesoria sklepowe

Akcesoria magazynowe

Siatki druciane

Gitterboxy – nadstawki paletowe

Akcesoria magazynowe

Akcesoria magazynowe

Akcesoria magazynowe

. Akcesoria magazynowe firmy Roland 1 są niezbędnymi komponentami do zapewnienia efektywnych rozwiązań magazynowych.

Dzięki akcesoriom magazynowym firmy Roland 1 można stworzyć indywidualne rozwiązania magazynowe i sklepowe, które zmaksymalizują wydajność, bezpieczeństwo i wykorzystanie przestrzeni. Akcesoria te zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić Państwu organizację asortymentu.

Podest kratowy jest unikalnym rozwiązaniem, które pozwala na składowanie artykułów na dolnym poziomie regału, jednocześnie oddzielając je od górnego poziomu za pomocą separatora platformy kratowej. Zapewnia to maksymalne wykorzystanie przestrzeni i bezpieczeństwo Państwa pracowników.

Nasze separatory takie jak: separator drutu na TR 40, separator rurowy ramowy TR [40], to kolejna świetna opcja dla organizacji i ochrony produktów w regale wysokiego składowania. Dzięki separatorom można szybko i łatwo oddzielić produkty, jednocześnie umożliwiając dostęp do nich przy minimalnym wysiłku.

Różne rodzaje wieszaków na łopatę, uchwyt do zlewu TR 40 i uchwyt do okapów podwójny TR [40] pozwalają na łatwe przechowywanie różnych przedmiotów przy jednoczesnej oszczędności miejsca. Wreszcie, ekspozytor linek stanowi przyciągający wzrok sposób na pokazanie i zaprezentowanie produktów.

Dzięki akcesoriom do regałów wysokiego składowania firmy Roland 1 można stworzyć indywidualne rozwiązanie magazynowe i sklepowe, które spełnią Państwa specyficzne potrzeby. Akcesoria te zostały zaprojektowane w celu zapewnienia maksymalnej wydajności, bezpieczeństwa i wykorzystania przestrzeni w każdym środowisku.

Opinie Klientów

5/5

Bardzo porządna firma. Życzliwi pracownicy i właściciel. Najwyższy standard produktu i usług oraz kultury obsługi.

5/5

Współpraca świetna, kierownik magazynu wie po co tam jest.