Roland 1 - producent regałów sklepowych i wyposażenia sklepów

Gitterboxy - nadstawki paletowe

Wyposażenie sklepowe - Gitterboxy - nadstawki paletowe

Regały sklepowe systemowe

Regały sklepowe wolnostojące

Stojaki ekspozycyjne

Kosze sklepowe nastawne

Kosze sklepowe wsypowe

Zawieszki sklepowe

Wózki sklepowe

Akcesoria sklepowe

Akcesoria magazynowe

Siatki druciane

Gitterboxy – nadstawki paletowe

Gitterboxy - nadstawki paletowe

Co to jest Gitterbox (nadstawka paletowa)?

Gitterbox bywa określony jako nadstawka paletowa, pojemnik siatkowy, pojemnik metalowy, kosz na paletę, czy też jako skrzyniopaleta. Wszystkie przedstawione powyżej nazwy tego produktu są trafne, ponieważ gitterbox to metalowy kontener o siatkowej konstrukcji, którego podstawą jest paleta lub półpaleta. Gitterboxy mogą zostać skonstruowane w sposób umożliwiający nakładanie ich na siebie, co pozwala na tworzenie pionowych konstrukcji umożliwiających maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Można również skonstruować gitterbox z drzwiczkami, które zagwarantują dostęp do jego wnętrza również z boku, co ma szczególne istotne znaczenie w przypadku nakładania gitterboxów na siebie.

Jaki są zalety Gitterboxa?

  1. Wytrzymałość – poza blaszanymi uchwytami zlokalizowanymi w narożnikach, gitterboxy wykonane są z drutu o wybranej przez Klienta średnicy. Metalowa konstrukcja nadstawki paletowej zapewnia długowieczność gitterboxa, zaś pokrycie odpowiednią powłoką zabezpiecza przed korozją.
  2. Mobilność – podstawa gitterboxa to paleta lub półpaleta, dzięki czemu przy użyciu wózka widłowego z łatwością można zmienić lokalizację nadstawki paletowej.
  3. Otwarta przestrzeń – siatkowa konstrukcja gitterboxa zapewnia doskonałą widoczność jego zawartości, dzięki czemu można z łatwością sprawdzić stan produktów przechowywanych w gitterboxie bez konieczności jego otwierania.
  4. Uniwersalność i wszechstronność – gitterboxy z powodzeniem wykorzystywane są w wielu branżach np. w przemyśle motoryzacyjnym, logistyce, budownictwie, rolnictwie, czy też w transporcie.

Nadstawka paletowa od Roland 1

Jako producent wyrobów metalowych jesteśmy w stanie zaprojektować gitterbox skrojony idealnie pod Państwa potrzeby lub wykonać gitterbox zgodnie z Państwa projektem, który najpierw zweryfikujemy. Zależy nam na produkowaniu i dostarczaniu trwałych towarów, z których będziecie Państwo zadowoleni.

To od Klienta zależy, czy

  • gitterbox będzie miał możliwość nakładania nadstawek paletowych na siebie,
  • będzie wyposażony w drzwiczki,
  • z jakiej średnicy drutów zostanie wykonany,
  • czy będzie przeznaczony do umiejscowienia na palecie czy na półpalecie,
  • jaką powłoką zostanie pokryty,
  • itd.

Jako producent wyrobów z metalu jesteśmy w stanie dopasować do Państwa potrzeb! Zapraszamy do kontaktu celem weryfikacji projektu i wstępnej wyceny zamówienia.

Pojemnik siatkowy – klucz do efektywnej organizacji

Współczesne przedsiębiorstwa niezależnie od branży stawiają na efektywność i optymalizację procesów - zarówno w kwestii organizacji wewnętrznej, na przykład przestrzeni magazynowej, jak i ekspozycji sklepowej. Pojemnik siatkowy, czyli gitterbox, pozwala możliwie efektywnie wykorzystać daną przestrzeń.

Dzięki możliwości dowolnego dostosowywania pojemników do indywidualnych potrzeb, przestrzeni i sposobów wykorzystania, każda firma może skorzystać z rozwiązania idealnie dopasowanego "na wymiar".

Czy to w magazynie, na hali produkcyjnej czy w transporcie – pojemnik metalowy gwarantuje bezpieczeństwo przechowywanych produktów i maksymalizuje wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Pojemnik metalowy – inwestycja w przyszłość

Zakup gitterboxa to inwestycja w przyszłość swojego przedsiębiorstwa. Pojemnik metalowy zapewnia nie tylko trwałość i wytrzymałość, ale także elastyczność w dostosowywaniu do zmieniających się potrzeb. W miarę rozwoju firmy, potrzeby magazynowe mogą się zmieniać. Dzięki modułowej budowie gitterboxów, z łatwością można je dostosować do nowych warunków i wymagań, nie inwestując w całkowicie nowe rozwiązania i narzędzia. To efektywne ekonomicznie i ekologiczne podejście do zarządzania przestrzenią i zasobami.

Gitterbox / nakładka paletowa – nie tylko przechowywanie, ale i prezentacja

W wielu branżach pojemnik siatkowy pełni nie tylko funkcję przechowywania, ale także ekspozycyjną. Transparentna konstrukcja pojemnika metalowego pozwala na łatwe prezentowanie produktów, co jest nieocenione w punktach sprzedaży, na targach czy wystawach.

Gitterboxy mogą stać się integralną częścią wizerunku firmy, podkreślając jej nowoczesność i dbałość o detale.

Opinie Klientów

5/5

Bardzo porządna firma. Życzliwi pracownicy i właściciel. Najwyższy standard produktu i usług oraz kultury obsługi.

5/5

Współpraca świetna, kierownik magazynu wie po co tam jest.