Roland 1 - producent regałów sklepowych i wyposażenia sklepów

Gitterboxy - nadstawki paletowe, skrzyniopalety

Wyposażenie sklepowe - Gitterboxy - nadstawki paletowe, skrzyniopalety

Regały sklepowe systemowe

Regały sklepowe wolnostojące

Stojaki ekspozycyjne

Kosze sklepowe nastawne

Kosze sklepowe wsypowe

Zawieszki sklepowe

Wózki sklepowe

Akcesoria sklepowe

Akcesoria magazynowe

Siatki druciane

Gitterboxy – nadstawki paletowe

Zapytaj o produkt

Jako producent wyrobów metalowych jesteśmy w stanie wykonać od podstaw każdy produkt zgodnie z indywidualnym zamówieniem.

To od decyzji i potrzeb Klienta zależy ostateczny kształt oczekiwanego wyrobu, tj. jakie będzie miał wymiary, jakiej średnicy drut lub jakiej grubości blacha zostanie użyta, czy też jaki rodzaj powłoki zostanie nałożony, uwzględniając nasze możliwości produkcyjne. 

Na każdym etapie współpracy oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie, jak również wsparcie naszego działu projektowego. 

Gitterboxy - nadstawki paletowe, skrzyniopalety

Nadstawki paletowe stanowią kluczowy element w efektywnym zarządzaniu przestrzenią magazynową. Dzięki nim, palety można łatwo złożyć jedna na drugiej, co znacząco zwiększa możliwości składowania towarów.

Gitterboxy, nadstawki paletowe, skrzyniopalety

Gitterbox bywa określony jako nadstawka paletowa, pojemnik siatkowy, pojemnik metalowy, kosz na paletę, czy też jako skrzyniopaleta. Wszystkie przedstawione powyżej nazwy tego produktu są trafne, ponieważ gitterbox to metalowy kontener o siatkowej konstrukcji, którego podstawą jest paleta lub półpaleta. Gitterboxy mogą zostać skonstruowane w sposób umożliwiający nakładanie ich na siebie, co pozwala na tworzenie pionowych konstrukcji umożliwiających maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Można również skonstruować gitterbox z drzwiczkami, które zagwarantują dostęp do jego wnętrza również z boku, co ma szczególne istotne znaczenie w przypadku nakładania gitterboxów na siebie.

Jaki są zalety Gitterboxa?

 1. Wytrzymałość – poza blaszanymi uchwytami zlokalizowanymi w narożnikach, gitterboxy wykonane są z drutu o wybranej przez Klienta średnicy. Metalowa konstrukcja nadstawki paletowej zapewnia długowieczność gitterboxa, zaś pokrycie odpowiednią powłoką zabezpiecza przed korozją.
 2. Mobilność – podstawa gitterboxa to paleta lub półpaleta, dzięki czemu przy użyciu wózka widłowego z łatwością można zmienić lokalizację nadstawki paletowej.
 3. Otwarta przestrzeń – siatkowa konstrukcja gitterboxa zapewnia doskonałą widoczność jego zawartości, dzięki czemu można z łatwością sprawdzić stan produktów przechowywanych w gitterboxie bez konieczności jego otwierania.
 4. Uniwersalność i wszechstronność – gitterboxy z powodzeniem wykorzystywane są w wielu branżach np. w przemyśle motoryzacyjnym, logistyce, budownictwie, rolnictwie, czy też w transporcie.

Gitterboxy
Gitterboxy

Nadstawki paletowe od Roland 1

Jako producent wyrobów metalowych jesteśmy w stanie zaprojektować gitterbox skrojony idealnie pod Państwa potrzeby lub wykonać gitterbox zgodnie z Państwa projektem, który najpierw zweryfikujemy. Zależy nam na produkowaniu i dostarczaniu trwałych towarów, z których będziecie Państwo zadowoleni.

To od Klienta zależy, czy

 • gitterbox będzie miał możliwość nakładania nadstawek paletowych na siebie,
 • będzie wyposażony w drzwiczki,
 • z jakiej średnicy drutów zostanie wykonany,
 • czy będzie przeznaczony do umiejscowienia na palecie czy na półpalecie,
 • jaką powłoką zostanie pokryty,
 • itd.

Jako doświadczony producent wyrobów z metalu jesteśmy w stanie dopasować produkt do Państwa potrzeb! Zapraszamy do kontaktu celem weryfikacji projektu i wstępnej wyceny zamówienia.

Skrzyniopalety metalowe - funkcjonalność

Metalowe skrzyniopalety są niezwykle funkcjonalne. Ich konstrukcja umożliwia łatwe składanie i rozbieranie, co sprawia, że są one idealne do wielokrotnego użytku. Nadstawki paletowe z metalu znacząco zwiększają możliwości przechowywania i transportu towarów, umożliwiając stabilne ułożenie produktów na paletach.

Zalety skrzyniopalet metalowych

 • Trwałość

Metalowe gitterboxy i nadstawki paletowe są znacznie bardziej trwałe niż ich plastikowe lub drewniane odpowiedniki. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że są idealne do transportu ciężkich towarów.

 • Odporność na warunki atmosferyczne

Metal nie ulega deformacji ani nie psuje się pod wpływem wilgoci lub ekstremalnych temperatur, co jest częstym problemem w przypadku drewna i plastiku.

 • Łatwość w konserwacji

Metalowe skrzyniopalety są łatwe do czyszczenia i konserwacji, co jest szczególnie ważne w branżach wymagających wysokiego poziomu higieny.

 • Elastyczność i wygoda

W miarę rozwoju firmy potrzeby magazynowe mogą się zmieniać. Dzięki modułowej budowie gitterboxów, z łatwością można je dostosować do nowych warunków i wymagań, nie inwestując w całkowicie nowe rozwiązania i narzędzia. To efektywne ekonomicznie i ekologiczne podejście do zarządzania przestrzenią i zasobami.

Metalowe gitterboxy vs drewniane i plastikowe skrzyniopalety

Podczas gdy drewniane i plastikowe skrzyniopalety mogą być lżejsze, metalowe gitterboxy oferują znacznie wyższy poziom trwałości i bezpieczeństwa. Ponadto, metal jest materiałem bardziej ekologicznym, gdyż może być w pełni zrecyklingowany, co jest korzystne zarówno dla przedsiębiorstw, jak i dla środowiska.

Gitterbox / nakładka paletowa – nie tylko przechowywanie, ale i prezentacja

W wielu branżach skrzyniopalety pełnią nie tylko funkcję przechowywania, ale także ekspozycyjną. Transparentna konstrukcja metalowych nakładek paletowych pozwala na łatwe prezentowanie produktów, co jest nieocenione w punktach sprzedaży, na targach czy wystawach.

Gitterboxy mogą stać się integralną częścią wizerunku firmy, podkreślając jej nowoczesność i dbałość o detale.

Gitterboxy – niezastąpione rozwiązanie do transportu i magazynowania

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór gitterboxów, które są idealnym rozwiązaniem do magazynowania i transportu różnego rodzaju przedmiotów. Nasze kosze gitterbox spełniają wysokie noirmy jakościowe, co gwarantuje ich uniwersalność i możliwość stosowania w całej Europie.

Skrzyniopalety metalowe, które proponujemy, charakteryzują się solidną konstrukcją, są wyjątkowo wytrzymałe i estetyczne. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości, nasze produkty są w stanie sprostać nawet najcięższym warunkom przemysłowym.

Nadstawki paletowe to doskonałe rozwiązanie do wysokiego składowania. Pozwalają one na efektywne wykorzystanie przestrzeni magazynowej, co jest kluczowe w przypadku przechowywania ciężkich przedmiotów.

Kosz siatkowy, inaczej siatkowy gitterbox  lub pojemnik gitterbox dostępny w naszej ofercie to produkt, który może być stosowany zarówno w sklepie, jak i magazynie.

Dostępne są różne wymiary, standardowo oferujemy wymiar 1000x800x850 mm (długość x szerokość x wysokość), ale jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb klienta.

Kosze transportowe z naszej oferty są osiatkowane, co zapewnia dobrą widoczność zawartości oraz przepływ powietrza, co jest istotne przy przechowywaniu niektórych typów towarów.

Kosze typu gitterbox używane w naszej ofercie to produkty, to ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie dla Państwa firmy Państwa klientów.

Opis każdego produktu zawiera szczegółowe informacje o możliwościach załadunku, wymiarach oraz osiatkowaniu.

Nasza oferta jest stale aktualizowana o nowe produkty, dlatego zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony, aby być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie gitterboxów, skrzyniopalet oraz nadstawek paletowych.

Polecamy także inne nasze produkty

Zobacz autentyczne opinie o Roland 1

5/5
Dawid
Dawid
24/10/2023
Ireneusz Janowski
Ireneusz Janowski
28/07/2023
Paintwell Sp. z o.o.
Paintwell Sp. z o.o.
06/05/2023
Wojtek
Wojtek
14/08/2022
Krzysztof Fordoński
Krzysztof Fordoński
24/06/2021
Kacper C
Kacper C
05/01/2021
Marek Boniecki
Marek Boniecki
18/12/2020
Paweł Wielkanowski
Paweł Wielkanowski
20/10/2020
Speed Bus
Speed Bus
16/10/2020
Wspolpraca świetna, kierownik magazynu wie po co tam jest 😉