Roland 1 - producent regałów sklepowych i wyposażenia sklepów

Kosze sklepowe wsypowe

Wyposażenie sklepowe - Kosze sklepowe wsypowe

Regały sklepowe systemowe

Regały sklepowe wolnostojące

Stojaki ekspozycyjne

Kosze sklepowe nastawne

Kosze sklepowe wsypowe

Zawieszki sklepowe

Wózki sklepowe

Akcesoria sklepowe

Akcesoria magazynowe

Siatki druciane

Gitterboxy – nadstawki paletowe

Zapytaj o produkt

Jako producent wyrobów metalowych jesteśmy w stanie wykonać od podstaw każdy produkt zgodnie z indywidualnym zamówieniem.

To od decyzji i potrzeb Klienta zależy ostateczny kształt oczekiwanego wyrobu, tj. jakie będzie miał wymiary, jakiej średnicy drut lub jakiej grubości blacha zostanie użyta, czy też jaki rodzaj powłoki zostanie nałożony, uwzględniając nasze możliwości produkcyjne. 

Na każdym etapie współpracy oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie, jak również wsparcie naszego działu projektowego. 

Kosze sklepowe wsypowe

Produkty naszej firmy – Roland 1 zaprojektowane są tak, aby ułatwić codzienne zadania. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo rozwiązania do przechowywania czy transportu, z naszą szeroką gamą dostępnych koszy wsypowych, znajdą Państwo idealny produkt, który spełni Państwa oczekiwania.

Kosz na europaletę z możliwością otwierania i nakładania koszy na siebie, dzięki swojej konstrukcji stanowi idealny wybór do celów przemysłowych i dzięki otwieranym drzwiczkom znajdującym się na bokach kosza umożliwia sprawny dostęp do przechowywanych w nim produktów.

Stół PROMO, do wyboru z kółkami lub bez oraz przegroda stołu PROMO oferują stabilne i jednocześnie lekkie rozwiązanie dla różnych zastosowań, w tym ekspozycji sklepowych. Stół PROMO jest idealny do prezentacji odzieży, żywności i artykułów przemysłowych.

Kosz wsypowy „szperacz” jest z kolei doskonałym narzędziem do organizowania i eksponowania przedmiotów z branży odzieżowej lub spożywczej – jego regulowana głębokość pozwala na dostosowanie go do Państwa potrzeb. Ten genialny wynalazek sprawi, że uzupełnianie półek będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Kosz wsypowy z przegrodami stanowi niezawodną opcję do przechowywania mniejszych przedmiotów.

W Roland 1 produkujemy kosze wsypowe składane. Ich prosta konstrukcja pozwala na łatwe złożenie i przechowywanie, co czyni je doskonałym wyborem dla kompaktowych rozwiązań w zakresie magazynowania. Wykonane z wytrzymałej stali i ocynkowane kosze wsypowe składane są odporne na korozję i wytrzymują rygorystyczne warunki pracy.

Roland 1 jest zaangażowany w dostarczanie klientom produktów o wysokiej jakości, niezawodnych i wydajnych. Nasze kosze wsypowe produkowane są z myślą o trwałości, aby zapewnić długotrwałe użytkowanie. Dzięki wykorzystanym przez nas profesjonalnym materiałom i zabezpieczeniom nadają się do szerokiego zakresu zastosowań zarówno w sklepach i magazynach mało- jak też wielkopowierzchniowych.

Zalety koszy sklepowych wsypowych bezpośrednio od producenta

Nie ulega wątpliwości, że odpowiednie wyposażenie sklepu odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu doświadczenia zakupowego klienta. Wśród wielu elementów wyposażenia szczególne znaczenie mają kosze sklepowe. Kosze wsypowe to wyjątkowy rodzaj koszy, który przynosi wiele korzyści zarówno dla klientów robiących zakupy, jak i dla właścicieli sklepów.

Tak jak zaznaczaliśmy wyżej, kosze wsypowe Roland 1 zostały zaprojektowane z myślą o praktycznym, codziennym wykorzystaniu. Przedstawiamy ich najważniejsze zalety oraz prezentujemy argumenty przemawiające za zakupem bezpośrednio od doświadczonego producenta - Roland 1.

Kosz sklepowy wsypowy "szperacz" z regulowaną głębokością

Zalety koszy sklepowych wsypowych od Roland 1

  1. Przestronność i komfort - nasze kosze wsypowe charakteryzują się przemyślanym designem i odpowiednio wyważoną przestrzenią wewnętrzną opartą o standardy w branży.
  2. Wytrzymałość i długa żywotność - solidna konstrukcja koszy wsypowych gwarantuje ich trwałość nawet przy intensywnym użytkowaniu. To inwestycja na lata!
  3. Wszechstronność zastosowania dla różnych branż - niezależnie od asortymentu sklepu, kosze wsypowe doskonale nadają się do prezentowania różnorodnych produktów, od drobnych artykułów aż po większe przedmioty - testowaliśmy różne wielkości, aby wybrać możliwie najbardziej uniwersalne rozmiar.
  4. Estetyka i wzornictwo - nowoczesny design koszy wsypowych produkowanych przez Roland 1 dodaje profesjonalizmu każdemu sklepowi.
  5. Niezmienne standardy jakości - Roland 1 jako renomowany producent wyposażenie sklepów (zobacz także inne nasze produkty. np. produkujemy metalowe regały sklepowe systemowe lub regały wolnostojące, a także metalowe wózki sklepowe, kosze wsypowe składane, zawieszki sklepowe, stojaki ekspozycyjne, siatki druciane, kratownice oraz inne akcesoria sklepowe oraz magazynowe), gwarantuje, że każdy zakupiony produkt spełnia najwyższe standardy jakości.
  6. Możliwość dostosowania koszy - dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jako producent z bogato wyposażonym parkiem maszynowym jesteśmy w stanie dostosować kosze do indywidualnych wymagań i potrzeb Twojego sklepu / magazynu, czy to pod względem kolorystyki, rozmiaru czy innych parametrów.
  7. Korzystne ceny bez pośredników - zakup bezpośrednio od producenta wyposażenia sklepowego eliminuje dodatkowe koszty pośredników i gwarantuje najlepsze ceny.
  8. Całościowe wsparcie - Roland 1 zapewnia kompleksową obsługę - od doradztwa przed zakupem, poprzez proces sprzedaży, aż po serwis posprzedażowy.
  9. Zaawansowane technologie - kupując od firmy o ugruntowanej, ponad 20-letniej, pozycji na rynku, masz pewność, że korzystasz z najnowszych technologii i innowacji w dziedzinie wyposażenia sklepów.
  10. Pewność i zaufanie - długoletnie doświadczenie firmy Roland 1 na rynku gwarantuje, że staliśmy się partnerem godnym zaufania, który dostarcza produkty na czas i zgodnie z ustaleniami. Wielu z naszych klientów to wielkie firmy i korporacje, które zamawiają u nas w postaci white label.

Kosze sklepowe od Roland 1
Kosze sklepowe od Roland 1

Warto wiedzieć, że wybór koszy sklepowych wsypowych to strategiczna decyzja, która wpłynie na sprzedaż i efektywność zarówno w krótkim, jak i długim terminie.  Decydując się na zakupy bezpośrednio od zaufanego producenta, jakim jest Roland 1, inwestujesz w jakość, niezawodność i profesjonalizm. Wzbogać więc swój sklep o wyposażenie, które uczynią zakupy dla Twojego klienta przyjemnością!

Polecamy także inne nasze produkty

Zobacz autentyczne opinie o Roland 1

5/5
Dawid
Dawid
24/10/2023
Ireneusz Janowski
Ireneusz Janowski
28/07/2023
Paintwell Sp. z o.o.
Paintwell Sp. z o.o.
06/05/2023
Wojtek
Wojtek
14/08/2022
Krzysztof Fordoński
Krzysztof Fordoński
24/06/2021
Kacper C
Kacper C
05/01/2021
Marek Boniecki
Marek Boniecki
18/12/2020
Paweł Wielkanowski
Paweł Wielkanowski
20/10/2020
Speed Bus
Speed Bus
16/10/2020
Wspolpraca świetna, kierownik magazynu wie po co tam jest 😉