Roland 1 - producent regałów sklepowych i wyposażenia sklepów

Stojaki ekspozycyjne

Wyposażenie sklepowe - Stojaki ekspozycyjne

Regały sklepowe systemowe

Regały sklepowe wolnostojące

Stojaki ekspozycyjne

Kosze sklepowe nastawne

Kosze sklepowe wsypowe

Zawieszki sklepowe

Wózki sklepowe

Akcesoria sklepowe

Akcesoria magazynowe

Siatki druciane

Gitterboxy – nadstawki paletowe

Stojaki ekspozycyjne

Stojaki ekspozycyjne dla Twojego sklepu

Firma Roland 1 jest od lat producentem wielu modeli wytrzymałych i przemyślanych stojaków ekspozycyjnych nadających się dla niemalże każdego rodzaju sklepu lub magazynu. Stojaki ekspozycyjne są uzupełnieniem naszej kompleksowej oferty obejmującej pełne wyposażenie sklepów, na które składają się m.in. regały sklepowe systemowe, regały sklepowe wolnostojące, kosze sklepowe wsypowe, kosze sklepowe nastawne, wózki dla sklepów wykonane z drutu (sklepowe wózki druciane), różnego rodzaju zawieszki, i inne akcesoria sklepowe oraz akcesoria magazynowe.

Skorzystaj z naszych dopracowanych modeli stojaków lub zamów stojaki ekspozycyjny pod Twoje wymagania - bezpośrednio od producenta. Dowiedz się, jakie są tego zalety.

Zalety sklepowych stojaków ekspozycyjnych z drutu i metalu oraz wartość zakupu bezpośrednio od producenta

Sklepy wielkopowierzchniowe oraz mniejsze punkty handlowe, magazyny i podobne obiekty potrzebują skutecznych i trwałych rozwiązań do prezentacji produktów, które będą skupiać uwagę na tym co najważniejsze. W tym kontekście stojaki ekspozycyjne z drutu i metalu stanowią doskonały wybór. Charakteryzują się bowiem przynajmniej kilkoma ważnymi cechami, na których skorzystasz:

Trwałość i wytrzymałość

Metal i drut są znane ze swojej wytrzymałości. W porównaniu do innych materiałów, takich jak plastik czy drewno, konstrukcje metalowe są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz zużycie.

Zrobione pod Ciebie - elastyczność wyboru

Stojaki druciane do ekspozycji towaru są zaprojektowane tak, że pozwalają na różnorodne konfiguracje, dzięki czemu można je dostosować do różnych rodzajów produktów. Można je także łatwo modyfikować w zależności od potrzeb. Roland 1 posiada bogatą linię produkcyjną i park maszyn, dlatego jest w stanie dopasować stojaki pod Twoje potrzeby.

Nowoczesny, estetyczny i nierozpraszający uwagi wygląd

Metalowe regały i stojaki ekspozycyjne nadają współczesny i profesjonalny wygląd sklepowi, co przyciąga uwagę klientów i zwiększa atrakcyjność produktów.

Efektywność kosztowa

Zważywszy na trwałość i minimalne potrzeby konserwacji, metalowe stojaki są inwestycją, która przynosi korzyści w dłuższej perspektywie.

Gwarancja jakości, wsparcie i serwis

Kupując bezpośrednio od producenta, masz pewność pochodzenia produktu i jego jakości. Roland 1 jest renomowaną firmą w branży, co gwarantuje wysoką jakość naszych regałów. Taki bezpośredni zakup od producenta zapewnia Ci dostęp do profesjonalnego wsparcia i serwisu w przypadku problemów czy pytań dotyczących produktu.

Szybka realizacja

Możesz liczyć na atrakcyjny czas realizacji Twojego zamówienia. Oczywiście zależy to od wielu zmiennych, ale zwyczajowo, z uwagi na dobrą optymalizację procesów produkcji, jesteśmy w stanie wyprodukować szybciej niż nasza konkurencja.

Przykładowe stojaki ekspozycyjne do sklepu i magazynu z naszej oferty zobaczysz powyżej.

Stojaki ekspozycyjne z drutu i metalu to praktyczne i efektywne rozwiązanie dla sklepów każdej wielkości. Bezpośredni zakup od zaufanego producenta, jakim jest Roland 1, zapewni Ci wiele korzyści zarówno pod względem jakości, jak i pozwoli zoptymalizować kosztowo proces wyposażania Twojego sklepu lub magazynu.

Opinie Klientów

5/5

Bardzo porządna firma. Życzliwi pracownicy i właściciel. Najwyższy standard produktu i usług oraz kultury obsługi.

5/5

Współpraca świetna, kierownik magazynu wie po co tam jest.