Roland 1 - producent regałów sklepowych i wyposażenia sklepów

Malarnia proszkowa przemysłowa

Malowanie proszkowe przemysłowe dla wymagających klientów

Malowanie proszkowe pod Twoje wymagania

Jesteśmy doświadczonym dostawcą usług z zakresu malowania proszkowego przemysłowego (lakierni proszkowej przemysłowej). Jest to zaawansowana technologia, która pozwala na nakładanie powłoki metodą elektrostatyki na elementy metalowe w wybranych przez klienta kolorach z palety RAL. Nasz piec umożliwia również malowanie detali o większych gabarytach, tj. do 9,5 m długości, 2,3 m wysokości i 1,7 m szerokości.

W celu optymalnego nałożenia powłoki w sposób zapewniający maksymalną przyczepność farby do produktu, przed malowaniem każdy wyrób poddawany jest wstępnemu myciu i podwójnemu płukaniu przy użyciu myjki ciśnieniowej działającej w obiegu zamkniętym. Ustawienie dysz myjących pod odpowiednim kątem zapewnia dokładne umycie detalu i dojść do jego nawet najtrudniej dostępnych miejsc. Nad dokładnym umyciem każdego produktu przed jego malowaniu czuwa zintegrowanym z myjką komputer.

Malowanie proszkowe przemysłowe (lakiernia proszkowa przemysłowa) to szybkie, skuteczne i dające gwarancję wysokiej jakości pokrycia detalu rozwiązanie. Nasza firma posiada specjalistyczny sprzęt oraz wykwalifikowany personel, co zapewnia klientom pełną satysfakcję z usługi.

Dzięki malowaniu proszkowemu przemysłowemu (użyciu lakierni proszkowej przemysłowej) można uzyskać trwałe i odporne na uszkodzenia powierzchnie, które są niezbędne w produkcji wielu artykułów. Jest to idealne rozwiązanie dla branż przemysłowych, budowlanych czy motoryzacyjnych, które wymagają trwałych i odpornych powierzchni w swoich projektach. W celu zapewnienia maksymalnej trwałości i jakości pokrycia produktu, przed myciem detal może zostać poddany piaskowaniu, co zwiększy przyczepność powłoki, a następnie nakładany jest podkład cynkowy (farba lub cynk galwaniczny) chroniący wyrób przed korozją, co ma szczególnie istotne znaczenie przy wyrobach, które mają być zlokalizowane na zewnątrz.

Idealne pokrycie w malowaniu przemysłowym

Malowanie proszkowe przemysłowe (lakiernia proszkowa przemysłowa) to usługa, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów zarówno o mniejszej jak i większej skali działania. Wykorzystywane jest w bardzo różnych rozwiązaniach i branżach przemysłowych, gdyż jest to rozwiązanie różniące jakością od klasycznego nakładania farby. Pozwala na uzyskanie fabrycznie trwałych i odpornych powierzchni w krótkim czasie, przy zachowaniu wysokiej jakości wykonania. Użycie odpowiednich filtrów w trakcie malowania pozwala na maksymalne wykorzystanie farby, a jednocześnie zminimalizowanie ilości powstających odpadów, co jest korzystne dla środowiska.

Całkowite pokrycie powierzchni

Precyzja w nakładaniu

Trwałość na poziomie fabrycznym

Dlaczego wybrać Roland 1?

Szybkość procesu malowania

Odporność malowanych powierzchni

Ekologiczne rozwiązania

Skontaktuj się znami

Odezwij się do nas a szybko przygotujemy odpowiednią ofertę
Roland 1